Telecombedrijf BASE wil sterk groeien

KPN, het Nederlandse moederbedrijf van BASE, heeft aangekondigd dat telecombedrijf BASE het komende jaar een marktaandeel wil realiseren van 20 % tot 25 % realiseren. Daarnaast moet de winstmarge minstens 35 % bedragen, maar daarin was de mobiele operator de voorbije jaren al in geslaagd.

Vorig jaar had Base in België nog een marktaandeel van 16 %. De groei moet voornamelijk gerealiseerd worden ten koste van de Belgisch marktleider Proximus. De focus blijft dus liggen op de consumentenmarkt, waardoor de investeringen in draadloos breedbandinternet de komende tijd relatief beperkt blijven.

Maak een onafhankelijke vergelijking tussen de abonnementen van BASE en alle overige providers door aan de hand van uw factuur de meest voordelige uit te zoeken. Bij vragen of opmerkingen kunt u altijd onze klantendienst bellen op nummer 0499 - 725 639. Wij staan u graag te woord.